Litery świetlne i podświetlane panele reklamowe

Panele reklamowe
Reklama w dzisiejszych czasach to podstawowe narzędzie, jakie napędza biznes. Choć wydawać by się mogło, że reklama to domena czasów współczesnych, to były one już doskonale znane w czasach starożytnych, kiedy to sprzedawcy wykrzykiwali w miejscach publicznych zalety swoich produktów i usług lub tworzono napisy na ścianach. Obecnie nie wyobrażamy sobie sprzedaży produktów lub prowadzenia firmy usługowej bez żadnej reklamy.

Dlatego przedsiębiorcy, zdając sobie sprawę z tego, jak ważnym narzędziem jest reklama, chętnie w nią inwestują. W natłoku reklam, z jakimi mamy do czynienia na każdym kroku, niełatwo jest jednak zwrócić na siebie uwagę. Przy wyborze reklamy, jaka ma zachęcać do skorzystania z naszych usług lub produktów, warto rozważyć podświetlane panele reklamowe.

Panele reklamowe są to po prostu podświetlane od wewnątrz tablice reklamowe. Mogą być samodzielne, np. jako szyld reklamujący restaurację. Panele reklamowe świetnie sprawdzą się również jako element mebli i lad barowych oraz stoisk handlowych.

Niewątpliwą zaletą reklam podświetlanych jest to, że przykuwają one uwagę potencjalnych klientów przez całą dobę. Po zmroku podświetlane panele reklamowe kontrastują z panującą dookoła ciemnością, dzięki czemu reklama z łatwością zwraca uwagę. W ciągu dnia, mimo światła dziennego, reklamy podświetlane również są wyraźniejsze niż zwykłe reklamy bez podświetlenia. Natomiast zastosowane jako element mebli czy stoisk handlowych również pozwolą zwrócić uwagę klientów na to, z kogo usług właśnie korzystają, dzięki czemu łatwo mogą trafić następnym razem lub chwaląc nasze usługi, ułatwić trafienie do stoiska lub lokalu kolejnym klientom.

Przez swoje zastosowanie, reklamy świetle są szczególnie polecane dla firm działających po zmroku, np. aptek, restauracji, dyskotek. Alternatywnym rozwiązaniem dla paneli podświetlanych są litery świetlne na zamówienie. Działają tak samo, jak panele - reklamują naszą firmę zarówno w dzień, jak i w nocy, przykuwając uwagę przechodniów.

Litery świetlne na zamówienie mogą być wykonane w dowolnym rozmiarze i kształcie, a dzięki zastosowaniu np. styroduru można uzyskać efekt 3D. Litery świetlne są także stosunkowo niedrogie w wykonaniu. Posiadamy duże doświadczenie w zakresie wykonywania reklam świetlnych - wykonujemy zarówno podświetlane panele reklamowe, jak i litery świetlne na zamówienie.

Zespół naszych specjalistów pomoże Państwu na każdym etapie wykonywania reklamy, od wykonania projektu reklamy, przez dobór optymalnych materiałów, po wykonanie reklamy.