O nas

PRODEKOR to zespół ludzi, z których każdy ma duże doświadczenie związane z poszczególnymi etapami powstawania projektów i ich realizacji. Specjalizujemy się w tworzeniu projektów z zakresu wnętrz komercyjnych, stoisk i wysp handlowych, lad barowych oraz wnętrz mieszkalnych. Dodatkowo na podstawie wykonanych, czy też nadesłanych projektów wykonujemy różnego typu meble, stoiska handlowe, czy też inne nietypowe konstrukcje meblowe. Wykonujemy ponadto panele dekoracyjne oraz panele reklamowe, a także usługi frezowania CNC oraz lakierowania powierzchni meblowych.

Nasze kompleksowe realizacje powstają w wyniku połączenia wyobraźni, oraz twórczego myślenia projektanta z wizją i oczekiwaniami Klienta. Staramy się podejść do każdej realizacji indywidualnie, dążymy do tego, aby łączyły w sobie prostotę formy, funkcjonalność, a zarazem elementy wyróżniające, włączając w to pomysł, światło i rodzaj zastosowanych materiałów.

Naszym atutem jest nie tylko zaprojektowanie i wykonanie zleconej pracy, ale również doradzenie klientowi, do zastosowania takich, a nie innych środków,  materiałów, czy formy ekspozycji, aby poprzez najróżniejsze zabiegi osiągnął optymalne i zamierzone efekty.

Naszą główną siłą napędową jest pasja. Pasja która pomaga nam w ciągłym poszukiwaniu coraz to lepszych rozwiązań.