O nas

Prodekor – kim jesteśmy i czym się zajmujemy?

Rozmawiamy, doradzamy, projektujemy i tworzymy…

Irlandzki poeta, Oscar Wilde napisał, że „tajemnica życia leży w poszukiwaniu piękna”. Ta maksyma doskonale charakteryzuje nasze podejście do oferowanych Klientom usług. Tworząc przedmioty użytkowe, dokładamy wszelkich starań, żeby były nie tylko funkcjonalne, ale również atrakcyjne wizualnie i nietuzinkowe.

Jesteśmy zespołem specjalistów, których połączyła wspólna pasja kreacji. Rozpoczęliśmy naszą działalność proponując Klientom niebanalne stoiska targowe oraz projekty wnętrz mieszkalnych i użytkowych. Coraz więcej właścicieli barów i kafejek zlecało nam wykonanie ciekawych aranżacji, co dawało nam ogromną satysfakcję z wykonywanej pracy.

Dlaczego rozszerzyliśmy nasz profil działalności?

Pandemia, a następnie spowodowany nią lockdown wymusiły na naszej firmie pewne zmiany. Z powodu zamknięcia imprez targowych, sklepów wielkoformatowych oraz lokali gastronomicznych i ogólnego spowolnienia gospodarki, spadło ogólne zapotrzebowanie na nasze dotychczasowe usługi.

Jednocześnie dostawaliśmy od naszych Klientów coraz więcej pytań o usługi frezowania, lakierowane fronty meblowe oraz panele dekoracyjne. Pomyśleliśmy „dlaczego nie”? Wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom, poszerzyliśmy ofertę o dodatkowe profile działalności, nadal pozostając wiernymi naszej zasadzie łączenia użyteczności oraz piękna.

Jak możemy Ci pomóc?

Choć nie zrezygnowaliśmy z projektowania, aranżowania stoisk targowych i lokali gastronomicznych, dziś możemy zaoferować naszym Klientom również inne produkty i usługi:

  • fronty mebli – zmieniając drzwiczki masowo produkowanych szaf czy fronty szuflad, zyskujesz zindywidualizowane wnętrze oddające Twoją osobowość, możesz też zamówić fronty na zamówienie wedle własnego upodobania;
  • panele dekoracyjne – stosunkowo niedrogie i proste rozwiązanie może zasłonić we wnętrzu to, co jest nieatrakcyjne lub po prostu sztampowe, dodając mu jednocześnie niepowtarzalnego piękna;
  • komody, toaletki i biurka – unikatowe meble, które idealnie pasują do aranżacji? Indywidualnie dopasowane, zaprojektowane i wykończone zgodnie z życzeniem Klienta meble, dodają wnętrzu elegancji, wprowadzają do niego artyzm i sprawiają, że staje się luksusowe.
  • zabudowy kuchenne – tworzymy unikalne zestawy mebli kuchennych, idealnie dopasowane zarówno do wymiarów pomieszczeń, jak i charakteru wnętrz;
  • projekty stoisk targowych – zadbamy o odpowiednią ekspozycję Twojego stoiska targowego lub wyspy w centrum handlowym.

Nasze realizacje powstają w wyniku współpracy Klienta ze specjalistami Prodekor. Twórcze myślenie, wyobraźnia i wizja dają w efekcie prostotę rozwiązań, funkcjonalność, a zarazem piękno uzyskane dzięki odpowiedniemu projektowi, materiałom, kolorystyce i grze światła. Zapraszamy i mamy nadzieję, że do usłyszenia!

 

Udzielone wsparcie .

Podmiotem udzielajacym wsparcia jest Polski Fundusz Rozwoju S.A z siedzibą w Warszawie.

Informacja podana zgodnie z par.14 p.1 lit. i Regulaminu ubiegania się o udział w programie rządowym "Tarcza Finansowa 2.0 PFR dla mikro, małych i średnich firm"